Masarnia

     Serdecznie witamy na naszej stronie wszystkich amatorów wiejskich, tradycyjnych wędlin. Znajdziecie tu Państwo informacje dotyczące naszej działalności, godziny otwarcia sklepów firmowych oraz opisy naszych produktów.
 
      Osoby pragnące skosztować naszych wyrobów serdecznie zapraszamy na degustację do naszych sklepów firmowych mieszczących się w Żarach i w  Żaganiu. Nasze wyroby sprzedawane są również na jarmarkach i innych okolicznościowych  imprezach  organizowanych na terenie województwa lubuskiego i dolnośląskiego.

 

O FIRMIE

           Nasza Masarnia to przedsiębiorstwo produkujące wyroby wędliniarskie najwyższej jakości od 1991 roku na terenie województwa lubuskiego (30 km od Zielonej Góry). Zgodnie z dewizą firmy - „Produkujemy z pasją” - właściciel prowadzi staranną i konsekwentną politykę jakości, dzięki której wypracował markę, która od lat identyfikowana jest z tym co najlepsze. Produkcja wędlin opiera się na starych, tradycyjnych recepturach.

 

       W ciągu kilku lat nasza firma została rozbudowana, unowocześniona i przystosowana do wymogów Uni Europejskiej. Zmiany te nie mają jednak wpływu na końcową jakość naszych produktów. Główną cechą naszego zakładu jest dbałość o ekologię i tradycję której jesteśmy wierni od samego początku i niezmiennie ją kultywujemy.

 

       Największym atutem firmy jest jakość, tradycja i smak. Od 20 lat masarnia jest prowadzona przez Zbigniewa  Motykę. Dzięki uporowi i konsekwencji właściciela Masarnia MOTYKA jest rozpoznawalna w całym regionie.

 

 

Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznego!


Znajdź nas również na: